
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Type | Programmable Clock Generators |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V |
| Output Type | LVCMOS, LVDS, LVPECL, HCSL |
| Max Supply Voltage | 1.9 V |
| Min Supply Voltage | 1.7 V |
| Operating Supply Current | 13 mA |
| Max Frequency | 200 MHz |
| Input | LVCMOS, Crystal |
| PLL | Yes with Bypass |
| Ratio - Input:Output | 1:3 |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
Stock: 1709
Distributors
pcbx
Unit Price$5.52627
Ext.Price$5.52627
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.52627 | $5.52627 |
| 10 | $3.72322 | $37.23220 |
| 25 | $3.25386 | $81.34650 |
| 50 | $3.19950 | $159.97500 |
| 100 | $3.14605 | $314.60500 |
| 300 | $3.09349 | $928.04700 |
| 500 | $3.04184 | $1520.92000 |
| 1000 | $2.68448 | $2684.48000 |
| 3000 | $2.60924 | $7827.72000 |
